نمی خواستم راجبش بنویسم، اما...

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

به قدری این آدم از نظر من فرومایه س که من نخواستم یه پُستم رو برای این خانوم نامحترم هدر بدم. می خواستم سکوت کنم و صبوری کنم و این حرفو نزنم ولی دیدم نمی شه...

این روزا همه ی رسانه ها و حتی رسانه های خارجی از این گندی که این خانوم دورو و منافق بار آورده صحبت می کنن. من نه معلم اخلاقم و نه خودمو از گناه و اشتباه مبرا می دونم و نه انقدر بی جنبه م که از بی حجابی و آبجو خوری کسی سوژه بسازم. این درسته که به حریم خصوصی کسی نباید دست درازی بشه، ولی یه سری افشاگری ها برای شفاف سازی لازمه. 

ایشون میان و می گن "خدا رو شکر که چادری هستم" و شدن سلبریتی حجاب توی رسانه ی ملی، ولی همچین که به خلوت می رن "آن کار دیگر می کنن" کارشون تهوع آوره... چون دارن چیزی رو تبلیغ و ترویج می کنن و به خورد مردم می دن که بهش هیچ اعتقادی ندارن. خانوم نامحترم، هر پوششی داری داشته باش، هرچی می خوری بخور، ولی خداوکیلی برای شهرت و پول نقاب به چهره نزن و ژست یه زن مقدس رو به خودت نگیر. این کار مصداق ریاکاری و عوام فریبیه و نه تنها خشم فروخورده ی کسایی که مذهبی نیستن و به حجاب اعتقاد ندارن رو برمی انگیزی، بلکه به کسایی که قلباً به حجاب و مسائل دینی و شرعی پایبند هستن توهین می کنی و اونارو هم بدنام می کنی.

در آخر لازم می دونم بگم که اون دوست عزیزی که می گفت این حرفا اذهان رو مسموم می کنه، یه مقدار تأمل کنن و ببینن این نفاق و دورویی ها بیشتر اذهان رو مسموم نمی کنه؟؟؟؟

  • مطالب مرتبط
  • و اما...
  • نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت: 22:32
    برچسب‌ها :