نمی خواستم راجبش بنویسم، اما...

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به قدری این آدم از نظر من فرومایه س که من نخواستم یه پُستم رو برای این خانوم نامحترم هدر بدم. می خواستم سکوت کنم و صبوری کنم و این حرفو نزنم ولی دیدم نمی شه...

این روزا همه ی رسانه ها و حتی رسانه های خارجی از این گندی که این خانوم دورو و منافق بار آورده صحبت می کنن. من نه معلم اخلاقم و نه خودمو از گناه و اشتباه مبرا می دونم و نه انقدر بی جنبه م که از بی حجابی و آبجو خوری کسی سوژه بسازم. این درسته که به حریم خصوصی کسی نباید دست درازی بشه، ولی یه سری افشاگری ها برای شفاف سازی لازمه. 

ایشون میان و می گن "خدا رو شکر که چادری هستم" و شدن سلبریتی حجاب توی رسانه ی ملی، ولی همچین که به خلوت می رن "آن کار دیگر می کنن" کارشون تهوع آوره... چون دارن چیزی رو تبلیغ و ترویج می کنن و به خورد مردم می دن که بهش هیچ اعتقادی ندارن. خانوم نامحترم، هر پوششی داری داشته باش، هرچی می خوری بخور، ولی خداوکیلی برای شهرت و پول نقاب به چهره نزن و ژست یه زن مقدس رو به خودت نگیر. این کار مصداق ریاکاری و عوام فریبیه و نه تنها خشم فروخورده ی کسایی که مذهبی نیستن و به حجاب اعتقاد ندارن رو برمی انگیزی، بلکه به کسایی که قلباً به حجاب و مسائل دینی و شرعی پایبند هستن توهین می کنی و اونارو هم بدنام می کنی.

در آخر لازم می دونم بگم که اون دوست عزیزی که می گفت این حرفا اذهان رو مسموم می کنه، یه مقدار تأمل کنن و ببینن این نفاق و دورویی ها بیشتر اذهان رو مسموم نمی کنه؟؟؟؟

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت: 22:32
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123