سَبُک نباشیم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

با این که ممکنه گاهی احتراممون دست خودمون نباشه و یه عده احمق با وجود مشاهده ی رفتار بجا و درست ما بازم به ما بی احترامی و بی حرمتی کنن، اما باید قبول کرد که خیلی جاها خودمون باعث می شیم که آدما بگوزن به شخصیتمون.

دوست عزیز و گرامی ای که توی اینستاگرام از صبح که بلند می شن به من پیام می دن و شب که می خوان بخوابن بازم پیام می دن و من بالای ١٠ بار پیامای ایشونو جواب نمی دم، (یا نخونده پاک می کنم یا سین می کنم و جواب نمی دم) باید فهمش برسه که تمایلی برای حرف زدن ندارم... ١٠ بار تعداد کمی نیست برای این که اثبات بشه که برای طرف مقابل هیچ ارزشی قائل نیستم و علاقه ای ندارم که با غریبه ای که هیچ وجه مشترکی با من نداره کوچکترین حرفی بزنم.

میزان لمپن بودن آدما و بی عزت نفسی و بی شخصیتیشون رو می شه از تعداد پیاماشون فهمید و اصرار برای حرف زدن وقتی مشخص و واضحه که طرف مقابل هیچ سیگنال مثبتی نمی ده که هیچ، بلکه از نظرش یه آدم رو اعصاب و چیپی.

بیاین منت هیچ بنی بشری رو نکشیم و هیچ بنی بشری رو اونقدر توی ذهنمون بزرگ نکنیم که باعث بشه اون هیبتش بزنه شخصیت خودمونو له کنه.

پ.ن: بله، در این لحظه من یه آدم بی اعصابم که از دماغ فیل افتاده. گاهی فکر می کنم یه هولوکاست رابطه ای باید راه بندازم. یه عده جداً باید حذف شن.

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 29 تير 1396 ساعت: 1:27
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها