سَبُک نباشیم

ساخت وبلاگ

با این که ممکنه گاهی احتراممون دست خودمون نباشه و یه عده احمق با وجود مشاهده ی رفتار بجا و درست ما بازم به ما بی احترامی و بی حرمتی کنن، اما باید قبول کرد که خیلی جاها خودمون باعث می شیم که آدما بگوزن به شخصیتمون.

دوست عزیز و گرامی ای که توی اینستاگرام از صبح که بلند می شن به من پیام می دن و شب که می خوان بخوابن بازم پیام می دن و من بالای ١٠ بار پیامای ایشونو جواب نمی دم، (یا نخونده پاک می کنم یا سین می کنم و جواب نمی دم) باید فهمش برسه که تمایلی برای حرف زدن ندارم... ١٠ بار تعداد کمی نیست برای این که اثبات بشه که برای طرف مقابل هیچ ارزشی قائل نیستم و علاقه ای ندارم که با غریبه ای که هیچ وجه مشترکی با من نداره کوچکترین حرفی بزنم.

میزان لمپن بودن آدما و بی عزت نفسی و بی شخصیتیشون رو می شه از تعداد پیاماشون فهمید و اصرار برای حرف زدن وقتی مشخص و واضحه که طرف مقابل هیچ سیگنال مثبتی نمی ده که هیچ، بلکه از نظرش یه آدم رو اعصاب و چیپی.

بیاین منت هیچ بنی بشری رو نکشیم و هیچ بنی بشری رو اونقدر توی ذهنمون بزرگ نکنیم که باعث بشه اون هیبتش بزنه شخصیت خودمونو له کنه.

پ.ن: بله، در این لحظه من یه آدم بی اعصابم که از دماغ فیل افتاده. گاهی فکر می کنم یه هولوکاست رابطه ای باید راه بندازم. یه عده جداً باید حذف شن.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 29 تير 1396 ساعت: 1:27

close
تبلیغات در اینترنت