پایان نامه!

ساخت وبلاگ


دیشب زود خوابیدم، ساعت دو! که مثلاً هشت صبح کلاس دارم زود برسم...اما من با دوستی همیشه می رم دانشگاه که دو حالت توی زندگیش بیشتر نداره، یا خوابه یا دستشوییه! از شب قبلش می گه هفت و بیست  دقیقه سر کوچه باش منم می گم باشه ولی می دونم که باید روی یه ربع به هشت حساب کنم!

همیشه ده دقیقه از کلاس گذشته ما وارد می شیم و گاهی هم خیلی به موقع می رسیم به لطف میانبرهایی که بلده!

کلاً معتقده که سر وقت حاضر شدن سر کلاس استادو پررو می کنه. منم با این روند عادت کردم چون ماشین داره و من واقعاً ممنونشم که باهم می ریم و میایم، موهبت بزرگیه! تا این که کنار اتوبان همت منتظر اتوبوس وایسی!

امروز سر کلاس روش تحقیق کیفی راجب موضوع پایان نامه هامون بحث کردیم...استاد بی نظیریه! احساس آرامش می کنم با وجودش، خنده ی اطمینان برانگیز و پذیرنده ای داره...برخلاف اساتید مثلاً باسوادی که ناامیدی و سرخوردگی خودشون رو به دانشجو تزریق می کنن. سوال من هنوز جمع نشده...اما حدود موضوعم رو می دونم...ناپایداری روابط انسانی و عاشقانه در عصر مدرن و یا خودکشی اما با دیدگاهی غیر آسیب شناسانه یا شاید هم ازدواج سفید...

معلوم می شه بلاخره...

مامانم اینا مسافرتن (خیلی خیلی کم پیش میاد که منو تنها بذارن و تازه شب هم برای جلوگیری از تجاوز بیگانگان و چاقوکشان و بچه دزدان باید برم خونه خالم بخوابم!)

گاهی انگار که خونه خالی می شه حس می کنی کلی انرژی در سرتاسر خونه در جریانن...انرژی های خنثی اما خیلی روان...

چشمام سنگینه...جون به جونم کنن زود بخواب نیستم.

پ.ن: امروز کم غر زدم! پست مثبتی بود به نسبت!

پ.پ.ن: روزی بغلش کنم می ترسم از شدت آرامش بمیرم!

پ.پ.پ.ن: دوستت دارم، خیلی، خیلیییییی!پایان نامه فیلم,پایان نامه ارشد,پایان نامه های دانشگاه تهران,پایان نامه رایگان,پایان نامه سرا,پایان نامه ها,پایان نامه نویسی,پایان نامه حسابداری,پایان نامه کارشناسی معماری,پایان نامه دکتری,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت: 12:47